Radnički prejak za Niš - SPD Radnički Kragujevac

Por um escritor misterioso
Last updated 16 junho 2024
U 11. kolu BPŠ Superlige Srbije odbojkaši Radničkog pobedili su kao domaćini odličnu ekipu Niša. Prvi i drugi set doneli su nam neizvesnu utakmicu sa naizmeničnim vođstvom obe ekipe, Radnički se bolje snašao u prvom setu (25:23), a Niš u drugom (20:25). U trećem i četvrtom setu postojao je samo jedan tim, Radnički je osvojio
SPD Radnički Kragujevac
Košarkašice Radničkog posle debakla u Novom Sadu dočekuju šabačku Dugu - SPD Radnički Kragujevac
Radnički dočekuje Vojvodinu 021 - SPD Radnički Kragujevac
Sport - Radnički domaću sezonu otvara u Nišu: Novi sistem takmičenja - Vesti iz Kragujevca i Šumadije
Sport - Radnički ostao bez Lige šampiona - Vesti iz Kragujevca i Šumadije
FK Radnički 1923 — Википедија
Sport - Mladi Nišlija u dresu kragujevačkog Radničkog - Vesti iz Kragujevca i Šumadije
Sport - Rukometašice Radničkog na gostovanju u Nišu - Vesti iz Kragujevca i Šumadije
Okupili se košarkaši Radničkog: Čeka se dolazak Amerikanca Krofta i pojačanja na poziciji četiri - SPD Radnički Kragujevac