FC Hermannstadt - Universitatea Cluj, bătălia pentru locul 2 în Liga 2

Por um escritor misterioso
Last updated 24 maio 2024
FC Hermannstadt și Universitatea Cluj joacă în încheierea etapei a 18-a a Ligii 2, marți seară, la Mediaș
Baraj De Promovare/ Retrogradare Pentru Liga 1 2019: U Cluj - FC Hermannstadt
VIDEO Unirea Slobozia - FC Hermannstadt 0-0. Pas greşit făcut de sibieni. ”U” Cluj - Petrolul, duel direct, marţi
FC Hermannstadt - FC Botoșani 1-1, Oaspeții obțin un punct în minutele de prelungiri
U” Cluj continuă lupta pentru Liga 1. Lincar: „Nu ne preocupă problemele de la Hermannstadt. Pot fi zvonuri prin care încearcă să-și adoarmă adversarii” - Ştiri de Cluj
LIVE VIDEO & FOTO - Final pe Cluj Arena - FC Hermannstadt mai are nevoie de un punct pentru promovarea directă în Liga 1
Hermannstadt în Liga 1. Cu ce bani, pe ce stadion, cine conduce clubul și cine joacă?
Liga 2 Romania Liga deportiva
U Cluj - FC Voluntari 2-3. Lovitură de teatru în prelungiri, în „thriller-ul” cu 5 goluri de pe Cluj Arena: victorie vitală în lupta din subsol
Video, Liga 2, etapa 9, play-off
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Final dramatic în „Gruia”! Dan Petrescu învins la ultima fază! Sibienii au dat lovitura în minutul 90+4 - Antena Sport
Petrolul câștigă derby-ul cu ”U” Cluj și încheie anul detașat în fruntea Ligii 2, fiind și calificată matematic în play-off