VIDEO – FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi – Sibiul e pe primul loc în liga 2

Por um escritor misterioso
Last updated 29 maio 2024
VIDEO – FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi – Sibiul e pe primul loc în  liga 2
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri
Rapid - FC Hermannstadt 0-1 în etapa 29 din SuperLiga. Sibienii, prima victorie în 2023. Dugandzic, penalty ratat în prelungiri. Video
Fotbal: FC Hermannstadt - FCSB 2-2, în meci restant din Superligă - Sport Alert
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
795 #Fotbal - Superliga: Politehnica Iasi - Hermannstadt Sibiu 1-3! Ultrasii ieseni au parasit
Poli Iasi - Stiri
LIVE TEXT Poli Iași - FC Hermannstadt, ora 14, în play-out-ul Ligii 1! Derby-ul ultimelor clasate
HERMANNSTADT - POLI IAȘI 1-0 // VIDEO Dezastru pentru moldoveni: 5 înfrângeri în ultimele 5 etape! Cum arată clasamentul
Echipa din play-off-ul SuperLigii care nu poate evolua în cupele europene: ”Clubul e în insolvență”
Rapid - Poli Iași 3-2, în etapa 12 din SuperLiga. Victorie „nebună” a alb-vișiniilor