Poli Iași, victorie vitală cu Hermannstadt! Intră în play-out cu un punct sub Dinamo

Por um escritor misterioso
Last updated 17 junho 2024
Poli Iași, victorie vitală cu Hermannstadt! Intră în play-out cu un punct  sub Dinamo
Poli Iași și FC Hermannstadt se întâlnesc în ultima rundă a sezonului regulat, astăzi, de la ora 17.30. Partida poate fi urmărită în format liveTEXT pe și în direct la TV pe Telekom Sport 1, Digi Sport 1 și Look Sport+.
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Poli Iași - Dinamo 1-0, derby-ul etapei în Liga 2. „Câinii” își iau adio de la play-off