FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor spre Finală

Por um escritor misterioso
Last updated 16 junho 2024
FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor  spre Finală
După 4–1 cu Chindia Târgoviște în grupele Cupei României, FC Hermannstadt va juca cu Universitatea Cluj Napoca în sferturi.
FC Hermannstadt și Petrolul au încheiat cu un egal și meciul de la Mediaș
SIBIU - FOTBAL - CUPA ROMANIEI - SFERTURI - HERMANSTADT-U CLUJ - 5 APR 2023 - Inquam Photos
U Cluj joaca astazi la Sibiu in Sferturile de Finala ale Cupei Romaniei. Nelutu Sabau vrea sa castige Cupa Romaniei - E fain la Cluj!
FC Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2! Thiam a adus victoria ardelenilor cu un șut imparabil în partea a doua a meciului
S-a stabilit data la care se joacă sfertul de cupă, FC Hermannstadt - U Cluj - Dani Coman: ”Vrem să ajungem cât mai departe”
FC Hermannstadt - U Cluj 1-2, în sferturile de finală ale Cupei României. Ardelenii vor juca în semifinale cu UTA - Antena Sport
FC Hermannstadt - FC Universitatea Cluj - Cupa Romaniei
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
Arhive Sport - Ora de Sibiu
U” Cluj - FC Hermannstadt se joacă cu stadionul aproape plin
De unde a venit asta? Raul Opruț a marcat un supergol în FC Hermannstadt - ' U' Cluj